33 Legit Online Jobs Dla Początkujących, Którzy Płacą $50K+ [2022]

33 Legit Online Jobs Dla Początkujących, Którzy Płacą $50K+ [2022]

Niektóre linki zawarte tutaj pochodzą od naszych sponsorów. Prosimy o zapoznanie się z naszą deklaracją afiliacyjną, aby uzyskać więcej informacji.

Praca na odległość nie oznacza obniżenia wynagrodzenia. Istnieje więcej legalnych miejsc pracy online niż kiedykolwiek. Wszystko, co trzeba zrobić, to zdawać sobie sprawę z możliwości.

Poniżej znajdują się 33 legalne miejsca pracy online, w których można zarabiać ponad 50 000 dolarów rocznie bez stopnia – a większość z nich pozwala na tworzenie własnego harmonogramu. Niezależnie od tego, czy szukasz ucieczki lub po prostu zarabiać dodatkowe pieniądze, te opcje mogą pomóc.

Czym jest praca online?

Definujemy pracę online jako każdą okazję, która pozwala zarabiać w pełnym wymiarze godzin w Internecie.

Brakuje z naszej listy jest wiele uzasadnionych możliwości, aby zarobić dodatkowe pieniądze z domu, które nie generują dochodu w pełnym wymiarze godzin. Najczęstsze wśród nich są wynagrodzenia, aby robić ankiety online, oglądać filmy i grać w gry. Chociaż możliwe jest zarabianie kilkuset dolarów miesięcznie z tych pomysłów, nie są to prawdziwe zajęcia na odległość.

Najlepsze prace w pełnym wymiarze godzin online dla początkujących oferty

Te najlepsze miejsca pracy online mają idealną mieszankę wysokiego zapotrzebowania, niską dostawę utalentowanych osób i możliwość rozpoczęcia szybkiego zarabiania.

Interesuje Cię konkretna praca online? W sekcji Naucz się więcej na dole każdego wykazu zawarliśmy darmowy, przyjacielski dla początkujących zasób, który pomoże Ci rozpocząć swoją podróż.

# 1 Proofreading

Wynagrodzenie na poziomie wejściowym: $18/godzina $30+/godzina

Jeśli jesteś typem osoby, która odnotowuje każdy błąd typowy i gramatyczny w artykułach, które czytasz, rozważ karierę jako proofreader. Jest to świetny przykład pracy, która nie wymaga certyfikacji, a możesz użyć swojego zestawu oczu owiec, aby zarobić solidne pieniądze.

Wraz z eksplozją zawartości internetowej, która miała miejsce w ostatnich latach, jest to praca, która jest w super wysokim zapotrzebowaniu. Oznacza to, że dzisiaj możesz złożyć swojego pierwszego klienta.

Dowiedz się więcej: Jak zostać proofreaderem i zarobić 40+ dolarów na godzinę pracując z domu.

Zalecane zasoby: Caitlin Pyle – który zarobił ponad 40 000 dolarów rocznie w pracy w niepełnym wymiarze godzin – ma bezpłatny warsztat wstępny: Naucz się umiejętności, które potrzebujesz, aby rozpocząć swobodną pracę w pracy.

# 2 księgarnia

Wynagrodzenie na poziomie wejściowym: $18/godzina $60+/godzina

Na szczycie listy większości właścicieli firm „Last Favorite Work Activities” znajduje się księgarnia. Oczywiście jest to kluczowe zadanie, aby zapewnić, że biznes działa płynnie i przetrwa w przyszłości.

Jeśli jesteś kimś, kto lubi pracować z liczbami, możesz zarobić bardzo dobre pieniądze w dziedzinie. Istnieje również wiele możliwości pobierania wyższych godzinowych wynagrodzeń, tym bardziej specjalizujesz się. A podobnie jak dowód, księgarnia nie wymaga certyfikacji.

Dowiedz się więcej: Jak zostać księgowym w domu: Przewodnik dla początkujących.

Zalecane zasoby: Ben Robinson, który teraz pomógł tysiącom początkujących księgarzy rozpocząć własną karierę, ma darmową serię trzech klas o tym, jak zacząć jako księgarz.

# 3 Wirtualny asystent

Wynagrodzenie na poziomie wejściowym: 15 USD/godzina 50 USD/godzina

Przez lata większość ludzi myślała o wirtualnych asystentach jako o niskim wynagrodzeniu pracownika zagranicznego, który mógłby być zaufany do zarządzania podstawowymi zadaniami administracyjnymi. Ale teraz trendem nie jest zatrudnienie VA za 5 dolarów na godzinę; to jest znalezienie najwyższej jakości VA – kogoś, kto naprawdę doda wartość do Twojego biznesu.

I z tego powodu przedsiębiorstwa wszystkich rozmiarów są gotowe zapłacić znacząco wyższe wynagrodzenie właściwej osobie z właściwymi umiejętnościami. Więc zamiast po prostu robić nudne, powtarzające się zadania, będziesz pracować dla sukcesu właściciela biznesu jako odległego asystenta wykonawczego.

Wspólne zadania wykonywane przez VAs obejmują:

Odpowiedz na e-maile

Zarządzanie mediami społecznościowymi.

Planowanie uroczystości.

Niektóre firmy zajmują się wieloma klientami, pozwalając im zarabiać ponad sześć liczb rocznie.

Dowiedz się więcej: Jak zarobić pieniądze jako wirtualny asystent.

Zalecane zasoby: Sprawdź darmową klasę online Esther Inmana „Jak pracować z dowolnego miejsca jako wirtualny asystent”.

# 4 Blogowanie

Wynagrodzenia na poziomie wejściowym Najwyższe wynagrodzenia różnią się szeroko $100+/godzinę

Blogowanie jest zawsze postrzegane jako hobby. Media internetowe rozwijały się. Teraz każdy, od głównych wydawców do rodziców blogerów zarabia poważne pieniądze z ich stron internetowych.

Przypadek w punkcie: Rozpocząłem ten blog w 2016 roku, a nieco ponad rok później opuściłem pracę, którą miałem przez 10 lat z powodu jej wzrostu. Chociaż istnieje ścisła kurwa uczenia się z blogowaniem, z pewnością ma wiele potencjału.

Dowiedz się więcej: Jak rozpocząć blog i zarobić pieniądze.

Zalecane zasoby: Aby uzyskać bardziej szczegółowy przegląd tego, co jest potrzebne, aby zbudować udany blog, stworzyliśmy kompleksowy kurs e-mail zatytułowany „Jak zrobić Twój pierwszy 1000 dolarów blogowania”. Przechodzi ponad wszystko, co musisz wiedzieć, aby zacząć – od tego, jak wybrać nazwę domeny, do tego, jak rzeczywiście monetizować swoje treści.

Bezpłatny kurs poczty e-mail “Jak zrobić swój pierwszy 1000 dolarów blogowania” Dołącz do ponad 10 000 innych i uzyskaj krok po kroku plakat, aby zrobić swój pierwszy 1000 dolarów blogowania. Opt-in poniżej, aby wysłać go bezpośrednio do Twojej skrzynki! 100% za darmo! Ucz się #1

# 5 Freelance pisanie

Wynagrodzenie na poziomie wstępnym – wynagrodzenie na poziomie ekspertów – wynagrodzenie w wysokości $15/godzinę $75+/godzinę

Freelance pisanie jest jednym z najbardziej opłacalnych biegów bocznych, które kiedykolwiek próbowałem. Zacząłem mały, ale w ciągu roku zarabiałem ponad 100 dolarów na godzinę. I dzięki wzrostowi marketingu treści, jest to również umiejętność, która jest bardziej wymagająca niż kiedykolwiek.

Na początku możesz spodziewać się zarabiania około 10 do 20 dolarów na godzinę na prace pisemne online. Ale z biegiem czasu, gdy zbudujesz swój portfel i bazę klientów, będziesz w stanie obciążać znacznie więcej (i nawet robić sześć liczb rocznie).

Dowiedz się więcej: Jak zarobić pieniądze jako wolny pisarz.

# 6 projektowanie stron internetowych

Wynagrodzenie na poziomie wejściowym: 30 USD/godzinę 100 USD/godzinę

Web designers są w wysokim zapotrzebowaniu przez jakiś czas, a wzrost zatrudnienia oczekuje się być nawet wyższy niż średnia w ciągu najbliższych 10 lat. Tradycyjne doświadczenie kodowania nie jest wymagane, aby rozpocząć, ponieważ istnieje szereg wysokiej jakości, bezkodowych platform projektowania, które pozwalają początkującym tworzyć piękne strony internetowe (za które mogą pobierać premię).

W rzeczywistości, przed rozpoczęciem tej strony internetowej, pracowałem jako projektant bez kodu (używając Unbounce). Mogłem zamówić stawki powyżej 150 dolarów na godzinę na Upwork. Magisterowanie wkładów i wyjściów z jednej z wielu dostępnych platform bez kodów jest doskonałym sposobem na budowę zysku wolnego biznesu.

Dowiedz się więcej: Jak zarobić pieniądze na stronach internetowych (przewodnik dla początkujących).

# 7 Graficzny design

Wynagrodzenie na poziomie wejściowym: $26/godzina $75+/godzina

Dla artystów tam, projektowanie graficzne jest świetnym sposobem na monetyzację hobby. Internet staje się coraz bardziej wizualny, zwłaszcza gdy urządzenia mobilne stają się główną metodą przeglądania.

Najbardziej opłaceni projektanci graficzni łączą wiele umiejętności w swoich projektach. Znajomość marki, sprzedaży i marketingu bezpośredniego reagowania pozwala wielu projektantom graficznym pobierać ponad 100 dolarów na godzinę.

Dowiedz się więcej: Jak zarobić pieniądze jako freelance graficzny projektant.

# 8 Sklep e-commerce i / lub Amazon FBA

Wynagrodzenie na poziomie wejścia wynosi $100+/godzinę

Amazon FBA to pomysł biznesowy, który w ostatnim czasie przyciąga dużą uwagę. Pomysł polega na zakupie produktów bezpośrednio od producenta lub hurtownika, a następnie ich sprzedaż online za pośrednictwem Amazon. Najpopularniejszą opcją jest korzystanie z Amazon FBA, który obsługuje cały magazyn i wysyłkę ( “wypełnienie”) dla Ciebie. W rzeczywistości możesz nawet mieć producenta lub dystrybutora wysyłać produkty bezpośrednio do Amazon, więc nigdy nie musisz fizycznie dotykać przedmiotów.

Ale nie musisz ograniczać swojej sprzedaży do Amazon. Możesz również użyć FBA do wysyłki produktów sprzedawanych na eBay lub własnej stronie internetowej. Jest to o wiele łatwiejsze niż pakować i wysyłać wszystko samodzielnie, a stawki wysyłki na Amazon są znacznie niższe niż zapłacisz UPS lub FedEx.

Dowiedz się więcej: Jak zarabiać z Amazon FBA.

# 9 Kodowanie (rozwój i programowanie)

Wynagrodzenie na poziomie wejściowym wynosi 40 USD/godzinę 125 USD/godzinę

Istnieje ogromna zapotrzebowanie na koderów (tj. deweloperów i programistów). I podczas gdy pomaga mieć tło informatyki, wiele osób dzisiaj wprowadza kodowanie jako drugą opcję kariery, nawet bez tła technicznego.

Obecnie istnieją dziesiątki bootcampów kodowania – to krótkie, intensywne programy, które budują kompetencje w określonych umiejętnościach kodowania – które pozwalają przejść od początkujących do godnych pracy w tygodniach. I podobnie jak większość prac na tej liście, możesz wykonać tę pracę zarówno jako pełnoprawną pracę z domu dla dużej firmy, jak i jako bieg z mniejszych projektów, które znajdziesz na stronach wolnych od pracy, takich jak Upwork.

Dowiedz się więcej: Jak zostać koderem online – Przewodnik do kodowania kariery i wynagrodzeń.

#10 Sprzedaż kopii

Wynagrodzenie na poziomie wejściowym: 30 USD/godzinę 100 USD/godzinę

Copywriting to umiejętność pisania tekstu, która sprawia, że ktoś podejmuje działania. Jest to umiejętność, która może być używana online (przez reklamy, strony lądowania i e-mail) lub offline (w rzeczach takich jak listy sprzedaży i broszury).

W dzisiejszych czasach nie ma wystarczająco wielu wykwalifikowanych autorów, więc po ustaleniu siebie jako kogoś, kto może uzyskać wyniki, szansa jest pełna.

Dowiedz się więcej: Jak zostać pisarzem (nawet bez doświadczenia).

# 11 menedżer mediów społecznościowych

Wynagrodzenie na poziomie wejściowym: $20/godzina $100+/godzina

Wielu właścicieli firm nie ma czasu na konsekwentne aktualizacje swoich platform społecznościowych lub na szybką odpowiedź na zapytania klientów dokonane za pośrednictwem mediów społecznościowych. Dlatego tak wiele firm dzisiaj chce zatrudnić menedżerów mediów społecznościowych. W rzeczywistości, według Biura Statystyki Pracy, wzrost zatrudnienia wynosi 6% dla menedżerów marketingu w mediach społecznościowych do 2029 roku.

Tak długo, jak masz możliwość publikowania, oczyszczania i zarządzania treścią na kanałach mediów społecznościowych, możesz zacząć przyjmować klientów dzisiaj. Ale duże pieniądze polega na nauce, jak skutecznie rozpowszechniać płatną reklamę, taką jak reklamy na Facebooku. Przedsiębiorstwa potrzebują nowych liderów klientów, a można zarobić wynagrodzenia premium, jeśli wiesz, jak używać rzeczy, takich jak mikro-targeting, aby dostarczyć reklamy tylko właściwej publiczności.

Dowiedz się więcej: Najlepsze miejsca pracy w mediach społecznościowych (i jak ubiegać się).

Czytanie powiązane: 10 najlepszych miejsc pracy online dla studentów.

# 12 Optymalizacja wyszukiwarek

Wynagrodzenie na poziomie wejściowym: $22/godzina $100+/godzina

Optymalizacja wyszukiwarek (SEO) jest procesem pomagania firmom znaleźć się w Internecie (głównie za pośrednictwem wyszukiwarek Google). W rzeczywistości, niedawne badanie przez Microsoft wymieniło SEO jako najważniejszą trudną umiejętność dla marketerów, aby nauczyć się iść naprzód.

W moim doświadczeniu, zarządzając lokalnymi kampaniami SEO w przeszłości, istnieje wiele owoców o niskiej zawartości. Oznacza to, że możesz prowadzić wiele dochodów do biznesu tylko poprzez wdrożenie podstawowego zestawu najlepszych praktyk SEO. Dlatego możesz pobierać wysoką stawkę godzinową lub projektową, wiedząc, że dostarczasz wyniki.

Dowiedz się więcej: Najlepszym sposobem na naukę SEO jest praktyczne doświadczenie. Osobiście nauczyłem się SEO, rozpoczynając blog i widząc, co działało i co nie. Dzięki prawdziwym dowodom na wyniki mojego CV udało mi się uzyskać klientów i zarobić wysoką stawkę za moją pracę.

#1 3. Specjalista ds. Automatyzacji Marketingowej

Wynagrodzenie na poziomie wejściowym wynosi 39 USD/godzinę 100 USD/godzinę

Inną szansą na poziomie początkujących na liście Microsoft najważniejszych trudnych umiejętności dla marketerów jest automatyzacja. Platformy automatyzacji marketingu online, takie jak Ontraport i HubSpot, widzą teraz niesamowity wzrost, a coraz więcej platform pojawia się cały czas. Niektóre inne przykłady to Aweber, Convert Kit i Mailchimp.

Biorąc kurs certyfikacji, aby stać się specjalistą, często można zderzyć się w $60 do $100 na godzinę szybko.

Dowiedz się więcej: Sprawdź kursy bezpłatnej automatyki marketingowej firmy HubSpot, aby rozpocząć.

#1 4. edycja i produkcja wideo

Wynagrodzenie na poziomie wejściowym Top Winners $21/godzina $75+/godzina

Innym trendem w Internecie, który z każdym rokiem pobiera więcej pary, jest edycja wideo. Redaktorzy wideo z wcześniejszym doświadczeniem są w wysokim zapotrzebowaniu, z potencjałem zarabiania ponad 50 dolarów na godzinę, tym bardziej specjalizujesz się. W rzeczywistości, w rocznym raporcie LinkedIn na temat najbardziej wymaganych umiejętności, produkcja wideo znalazła się w top 10.

Nie wymaga certyfikacji, aby wejść do edycji wideo, ponieważ sama praca staje się twoją recenzją. W ten sposób kilka zabawnych filmów eksperymentalnych, które publikujesz, może pomóc Ci szybko zjeść pracę lub szansę na wolną pracę.

Dowiedz się więcej: Jak zostać wolnym redaktorem wideo.

# 15 Tutoring online

Wynagrodzenie na poziomie wejściowym Top Winners $15/godzina $40/godzina

Jedną z branż o dużym wzroście jest obecnie edukacja online. Jedną z najszybciej rozwijających się niszy w dziedzinie jest praca w zakresie edukacji online. Obecnie istnieje wiele stron internetowych, które łączą Cię z studentami na całym świecie, którzy chcą być nauczani w szeregu przedmiotów.

Niektóre rzeczy, które lubię na temat edukacji online to, że w większości przypadków:

Dostarczane są plany lekcji i materiały kursowe.

Możesz rozpocząć naukę tak szybko, jak dwa tygodnie po złożeniu wniosku.

Możesz pracować, kiedy chcesz, gdzie chcesz, bez konieczności martwienia się o marketing swoich usług.

Wszystkie te czynniki sprawiają, że jest to szczególnie dobra praca online dla nauczycieli na emeryturze.

Dowiedz się więcej: Sprawdź nasz artykuł na najlepszych stronach internetowych, które są bardziej szczegółowe w każdej z wiodących firm w tej dziedzinie.

#1 6 Fotografia akcji

Wynagrodzenie na poziomie wejściowym: $18/godzina $50/godzina

Przedsiębiorstwa potrzebują wysokiej jakości zdjęć magazynowych dla swoich stron internetowych, prezentacji klientów i więcej. Jeśli lubisz być za kamerą – nawet tą na smartfonie – możesz zostać zapłacony za przesyłanie wysokiej jakości zdjęć na witryny fotograficzne.

Zarobiesz w dowolnym miejscu od 20 do 50 centów za obraz sprzedany. Dlatego celem jest posiadanie kilkudziesięciu zdjęć na sprzedaż, z których każda generuje codzienne prowizje. To sprawia, że sprzedaż fotografii akcji jest dobrym źródłem pasywnych dochodów, ponieważ można płacić za pracę, którą zrobiłeś tylko raz.

Dowiedz się więcej: Jak zapłacić za robienie zdjęć

#1 7 Artysta głosowy

Wynagrodzenie na poziomie wejściowym: $21/godzina $300+/godzina

Akcja głosu to sztuka czytania scenariusza i używania twojego głosu, aby przywieźć ten scenariusz do życia. Jest to umiejętność i wartość, ponieważ stawki mogą być tak wysokie, jak 300 dolarów na pierwszą godzinę (i między 200 a 350 dolarów na każdą kolejną godzinę), według amerykańskiego Beauru of Labor Statistics.

Jako aktor głosowy znajdziesz się pracując nad komercyjnymi, filmami i opowiadaniem książek audio, wśród wielu innych projektów. Prace te można wykonać w domu, z zaledwie kilkoma tysiącami dolarów sprzętu.

Dowiedz się więcej: Jak zostać aktorem głosowym – Siedem wskazówek, aby złożyć pracę.

# 18 Techniczne pisanie

Wynagrodzenie na poziomie wejściowym: $20/godzina $75+/godzina

Dla tych, którzy lubią pogłębić się głęboko w nauce nowych rzeczy – i którzy nie boją się zajmować się super skomplikowanymi tematami – pisanie techniczne może być świetnym sposobem na generowanie dodatkowych dochodów. Stopień licencjata jest bardzo korzystny dla tych, którzy rozważają tę dziedzinę, ale nie jest to wymóg.

Jako pisarz techniczny będziesz odpowiedzialny za pisanie przewodników użytkownika i innej dokumentacji. Oprócz tego, że jest to ciekawa praca dla tych, którzy kochają badania, jest również szeroko uznawana za jedną z najlepszych nieszcz do pisania.

Dowiedz się więcej: Jak zostać pisarzem technicznym: Porady, aby rozbić się w tym polu zysku.

# 19 Przedstawiciel obsługi klienta

Wynagrodzenie na poziomie wejściowym: 15 USD/godzina 35 USD/godzina

Większość miejsc pracy w obsłudze klienta nie zapłaci Ci 50 000 dolarów rocznie. W rzeczywistości, według Payscale, średnia godzina wynagrodzenia za pracę obsługi klienta wynosi $14.44. Ale jeśli jesteś mądry o tym, gdzie patrzysz i umiejętności, które mistrz, istnieje droga, aby stać się wysokim zarobcą w dziedzinie.

Dla początkujących, ponieważ istnieje duża podaż miejsc pracy obsługi klienta, unikałbym poszukiwania miejsc pracy pod nazwą „Customer Service Representative”. Badania przeprowadzone przez TheJobNetwork wykazały, że terminy takie jak „Customer Experience Associate”, „Customer Engagement Representative” i „Customer Service Advisor” faktycznie płacą 18 dolarów lub więcej na godzinę – znacznie więcej niż średnia obsługa klienta.

Dwa pola z dużą liczbą przepłaty (i wyższym wynagrodzeniem niż obsługa klienta) to „Zarządzanie kontami” i „Zarządzanie sukcesem klienta”. W tych dziedzinach będziesz robić dużo pracy obsługi klienta, ale wymagane są inne umiejętności – takie jak sprzedaż i utrzymanie. Tak więc, jeśli chcesz stać się wysokim zyskiem w dłuższej perspektywie, znalezienie pozycji na poziomie wejściowym w zarządzaniu rachunkami lub sukcesu klienta może być najlepszym zakładem.

Dowiedz się więcej: Dziewięć miejsc pracy z domu obsługi klienta, które płacą dobrze.

# 20 Online czat wsparcie

Wynagrodzenie na poziomie wejściowym: 15 USD/godzina 35 USD/godzina

Stając się agentem czatu na żywo, możesz pracować w bardziej relaksującym środowisku w porównaniu z tradycyjną pozycją obsługi klienta, ponieważ nie będziesz musiał radzić sobie z gniewnymi klientami przez telefon.

Jest to również szybko rozwijające się obszar, ponieważ coraz więcej firm zdaje sobie sprawę z korzyści oferowania wsparcia czatu na żywo. W ten sposób zdobycie doświadczenia teraz może pomóc w uzyskaniu bardziej pożądanej pracy w przyszłości – np. znalezienie pracy z większą firmą, która oferuje spójną pracę, lepsze korzyści i więcej długoterminowych możliwości.

Dowiedz się więcej: Najnowsze miejsca pracy w czacie na odległość można znaleźć na FlexJobs, premium miejscu listy pracy, które publikuje tylko sprawdzone miejsca pracy na odległość. Użyj kodu „WEALTH” za 30% zniżki z członkostwa FlexJobs, jeśli zdecydujesz się zarejestrować.

# 21 Dropshipping

Wynagrodzenie na poziomie wejścia wynosi $100+/godzinę

Shopify stworzyło setki możliwości dla przedsiębiorców online. Dlaczego? To ułatwiło sprzedaż online. Od produktów i cyfrowych pobrań po usługi konsultacyjne, ponad 1 milion osób korzysta z Shopify do prowadzenia sklepu internetowego.

Jednym z najczęstszych sposobów, w jaki ludzie zaczynają, jest dropshipping. Korzyścią otwarcia sklepu dropshipping jest to, że zamówienia są wysyłane bezpośrednio do klienta. Oznacza to, że właściciele sklepów (takich jak ty) nie muszą trzymać zapasów ani zajmować się wysyłką. A ponieważ musisz zamówić produkt tylko po tym, jak klient kupił go w Twoim sklepie, to bardzo niska cena biznesu do rozpoczęcia.

Podobnie jak blogowanie, tworzenie skutecznego sklepu dropshipping jest świetnym twórcą umiejętności. Istnieje silne zapotrzebowanie na ludzi, którzy mogą pomóc istniejącym firmom sprzedawać więcej za pośrednictwem sklepu Shopify, co oznacza, że istnieją duże możliwości freelancji lub zatrudnienia w dłuższej perspektywie, w zależności od tego, co preferujesz.

Dowiedz się więcej: Obejrzyj darmowy webinar Shopify „Jak uruchomić zyskowy sklep dropshipping”.

#2 2. Arbitraż detaliczny

Wynagrodzenie na poziomie wejścia wynosi $100+/godzinę

Możesz zarobić pieniądze w Internecie przez flipping przedmioty dla zysku. Pomyśl o tej idei biznesowej w Internecie, jak kupić aktyw i sprzedać go za wyższą cenę. Twój zapas może być czymkolwiek, co znajdziesz w garażu lub na wykończeniu.

Celem – i kluczem do robienia pracy arbitrażu detalicznego – jest posiadanie korzyści informacyjnych. Oznacza to zrozumienie rynku tego, co kupujesz, lepiej niż osoba, która sprzedaje ten produkt.

Pamiętaj, że pojęcie arbitrażu opiera się na zasadzie, że dany dobra ma wyższą cenę w jednym miejscu niż w innym. To może oznaczać, że sprzedaje za więcej w Kalifornii niż w Nowym Jorku. Ale może to również oznaczać, że sprzedaje za więcej w Internecie niż w sklepie brick-and-mortar. Zwycięstwo w arbitrażu oznacza wiedzę, jak dowiedzieć się, które przedmioty do zakupu i które do ucieczki.

Dowiedz się więcej: Zobacz darmowe warsztaty Mellissy i Rob Stephensona na temat arbitrażu detalicznego na temat możliwych kroków w budowaniu opłacalnego biznesu przeniesienia.

#23. Właściciel Etsy Store

Wynagrodzenie na poziomie wejścia wynosi $100+/godzinę

Jeśli chodzi o prace prawne dla matek mieszkających w domu, Etsy jest bardzo popularnym wyborem. Pomyśl o Etsy jako eBay dla kreatywnych ludzi, ponieważ niektóre z najpopularniejszych produktów na platformie obejmują sztukę, rzemieślnictwo i biżuterię.

Możesz albo zrobić Etsy jako biznes (istnieje wiele sprzedawców w pełnym wymiarze godzin) lub użyć go jako sposobu, aby zarobić dodatkowe pieniądze w swoim wolnym czasie.

Dowiedz się więcej: Zobacz nasz kompletny przewodnik, jak zarabiać pieniądze na Etsy, który wyjaśnia, jak zacząć i oferuje wskazówki od udanych właścicieli sklepów.

#23. Tworzenie kursu

Wynagrodzenie na poziomie wejścia wynosi $100+/godzinę

Jeśli masz wiedzę inni mogą znaleźć cenne, można utworzyć kurs online i sprzedać go. To było bardzo trudne, ponieważ musiał zbudować swoją publiczność z rzęs. Ale dwie strony internetowe, Udemy i Skillshare, teraz zapewniają dostęp do publiczności ludzi, którzy chcieliby dowiedzieć się o prawie wszystkim pod słońcem. Ponadto platformy takie jak Teachable ułatwiają uruchomienie własnego kursu, jeśli już masz publiczność, która cię zna i ufa.

Żadna niche nie jest zbyt mała, jeśli chodzi o tworzenie kursu. Istnieją kursy na Udemy, które mają ponad 1000 sprzedaży na temat tematów niche, takich jak pieczenie surdough chleba, pieczenie piwa i pieczenie.

Dowiedz się więcej: Jak stworzyć wspaniały kurs online

#25. Wirtualna rekrutacja

Wynagrodzenie na poziomie wejściowym: $18/godzina $100+/godzina

Jeśli lubisz sieć, to jest to świetny biznes z niskimi kosztami do rozpoczęcia. To, co robisz, to znalezienie talentów dla pracodawców. Wynagrodzenia mogą być dość duże, ponieważ niektóre firmy inwestycyjne pobierają ponad 25% rocznego wynagrodzenia pracownika.

Unikaj tego pomysłu biznesowego w Internecie, jeśli nie jesteś osobą naturalnie wyczerpującą. Będziesz chłodnymi pracodawcami i stale budujesz swoją sieć, abyś mógł działać jako łącznik i pomóc znaleźć właściwych ludzi do zatrudnienia; innymi słowy, ważne jest, abyś cieszył się sztuką komunikacji.

Dowiedz się więcej: Jak zostać rekruterem – Przewodnik dla początkujących.

#26. transkrypcja

Wynagrodzenie na poziomie wejściowym wynosi 16 $/godzina 35 $+/godzina

Istnieją kilkadziesiąt miejsc pracy w zakresie wprowadzania danych online. Strony takie jak Clickworker i Amazon’s Mechanical Turk zapewniają typistom wiele możliwości pracy, ale często są to mikro-prace – szybkie zadania, które prawie nic nie płacą.

Aby zarobić ponad 50 000 dolarów rocznie z pracami z wejściem danych, będziesz musiał specjalizować się. Zobacz naszą listę miejsc pracy, które dobrze płacą, aby dowiedzieć się o najlepszych opcjach.

Jeśli nie szukasz kariery i po prostu chcesz zarobić dodatkowe dochody, istnieje wiele stron internetowych, gdzie można rozpocząć pracę z transkrypcją na bardziej przypadkowej podstawie.

Najpopularniejsze strony internetowe to:

Rev – wykonaj od 36 do 65 centów na minutę nagrań audio.

Go Transcript – zarabia do 60 centów na minutę przesyłanych dźwięków.

Scribie – opłata zaczyna się od 5 do 25 dolarów za godzinę przesyłania audio.

Dowiedz się więcej: Sprawdź naszą listę 11 Online Transcription Jobs dla początkujących.

#27. Influencje

Wynagrodzenie na poziomie wejścia wynosi $100+/godzinę

Nie można zaprzeczyć, jak wiele pieniędzy wpływających dzisiaj, nawet poza Instagramem. Jak opisujemy w naszym artykule o zarabianiu pieniędzy na Snapchat, popularna aplikacja mediów społecznościowych płaci ponad 1 milion dolarów dziennie za pośrednictwem programu Spotlight. Istnieje tak wiele (jeśli nie więcej) możliwości zarabiania pieniędzy na TikTok. I oczywiście istnieje również YouTube, gdzie najlepsze twórcy wideo zarabiają miliony dolarów rocznie.

Bycie wpływowym nie jest pomysłem na zarabianie pieniędzy, gdzie możesz zarobić szybko (chociaż marzenie jest często sprzedawane w ten sposób). Potrzeba czasu na budowanie publiczności. Ale uczy cię wiele cennych umiejętności, które mogą pomóc w budowaniu kariery. Z tego powodu jest to dobra praca online dla nastolatków, aby wygenerować pewne dochody i rozszerzyć opcje kariery na drodze.

Dowiedz się więcej: Przeczytaj nasze dogłębne przewodniki o tym, jak zarabiać na TikTok i jak zarabiać na Snapchat.

#28. Klerk finansowy

Wynagrodzenie na poziomie wejściowym: $18/godzina $50+/godzina

Termin „klerk finansowy” to fragment frazy, która opisuje pracę, w tym takie rzeczy jak wynagrodzenie, płatne rachunki i menedżer kredytowego. Większość firm wymaga tych usług, a coraz częściej zatrudniają wykonawców w przeciwieństwie do wprowadzania na pokład pracowników domowych.

Jest to świetny obszar dla tych, którzy nie mają stopnia uniwersyteckiego, ponieważ nie jest to zwykle wymagane. Dzięki technologii, to, co kiedyś zajęło kilka godzin, można teraz zrobić w kilka minut. Chociaż zadania są niezbędne dla firm często nie wymagają pracowników w pełnym wymiarze godzin, więc ci, którzy chcą zarobić dodatkowe pieniądze, znajdą, że te prace pasują do ich wolnego czasu.

Dowiedz się więcej: Co to jest Klerk Finansowy (i jak zostać jednym).

#29. Asystent prawny lub asystent prawny

Wynagrodzenie na poziomie wejściowym: $20/godzina $30+/godzina

Paralegalni i asystenci prawnicy pracują obok adwokatów, aby prowadzić badania, utrzymywać sprawy i sporządzać dokumenty prawne. Wskaźnik BLS wskazuje, że do 2029 r. wzrost zatrudnienia dla paralegali i asystentów prawnych wynosi 10% znacznie szybciej niż średnia.

Wielu pracodawców wymaga tylko stopnia stowarzyszenia lub certyfikatu w badaniach paralegalnych. Jest to jednak praca, która wymaga doświadczenia. Aby uniknąć starego zakładu niezdolności do zdobycia doświadczenia, jeśli nie możesz zostać zatrudniony, a nie zostać zatrudniony, ponieważ brakuje ci doświadczenia, znajdź staż. W tej dziedzinie staże zwykle płacą i są otwarte dla osób w każdym wieku.

Dowiedz się więcej: Czy możesz zostać równoległym bez doświadczenia zawodowego?

# 30 Asystent medyczny

Wynagrodzenie na poziomie wejściowym: 17 USD/godzinę 27 USD/godzinę

Z telezdrowia staje się głównym trendem, zdolność do pracy jako odległy asystent medyczny również rośnie. Asystenci medyczni zajmują się zadaniami administracyjnymi, takimi jak planowanie randek, fakturowanie i zamówienie dostaw na prywatne praktyki, szpitale i obiekty medyczne, takie jak ośrodki rehabilitacyjne i domy dla osób starszych.

Żaden stopień nie jest wymagany, aby stać się asystentem medycznym. Jednakże, ponieważ fakturowanie jest zwykle jedną z głównych obowiązków roli, biorąc kodowanie medyczne i kurs fakturowania może zwiększyć swoje szanse na szybkie uzyskanie pracy. Istnieją nawet kursy online, które można wziąć, a niektóre programy mają pomoc w pracy dla studentów, którzy ukończyli studia.

Dowiedz się więcej: Jak zostać asystentem medycznym: kroki, których nie można ignorować.

# 31 Preparat podatkowy

Wynagrodzenie na poziomie wejściowym: $23/godzina $50+/godzina

Przygotowani podatnicy przygotowują i rejestrują zwrot podatkowy dla osób fizycznych i przedsiębiorstw. Nie potrzebujesz stopnia ani licencji, aby pracować jako podatnik, ale niektóre państwa nakładają pewne przepisy.

Jest to inteligentny wybór dla tych, którzy szukają pracy sezonowej lub w niepełnym wymiarze godzin, ponieważ szczyt popytu na podatników przychodzi w pierwszym kwartale każdego roku. Jeśli szukasz bardziej stabilnej pracy, zastanów się, aby stać się księgowym.

Dowiedz się więcej: Jak zostać podatnikiem.

# 32 Tłumacz lub tłumacz

Wynagrodzenie na poziomie wejściowym: 30 USD/godzinę 60 USD/godzinę

Tłumacze i tłumacze konwertują mówione lub pisane słowa z jednego języka do drugiego. Ten obszar obejmuje tych, którzy znają język znaków. Jeśli mówisz wiele języków, wiedz, że zapotrzebowanie na tłumaczy i tłumaczy oczekuje się wzrostu o 20% do 2029 roku, jeden z najwyższych trendów wzrostu, które odkryliśmy.

Najważniejszym wymogiem jest posiadanie umiejętności w drugim języku. Znajomość drugiego języka nie wystarczy dla żadnej z tych karier – musisz być w pełni płynny. Podczas gdy stopień licencjata może pomóc Ci zostać zatrudniony przez firmę Fortune 500, istnieje wiele wolnych miejsc pracy dostępnych na takich miejscach jak Upwork i Fiverr.

Dowiedz się więcej: Jak zostać tłumaczem lub tłumaczem.

# 33 Analityk badawczy rynku

Wynagrodzenie na poziomie wejściowym Top Winners $15/godzina $60+/godzina

Większość analityków badań rynkowych pracujących w dużych firmach posiada stopień licencjata. Ale warto wspomnieć tutaj, ponieważ łatwo jest przejść do pola badań rynkowych w Internecie jako freelancer.

Jako kompletny początkujący, można rozważyć prowadzenie ankiet online za pieniądze, które płacą bliżej $ 5 / godzinę. Innymi słowy, są one dobre, aby zarobić kartę prezentową lub dwa miesięcznie, ale nie są pełnoetatową pracą online.

Jeden krok w górę to zdolność do pracy na mikro-stronach, takich jak UserTesting, które płacą za godzinę, aby przetestować aplikacje i strony internetowe. Dzięki UserTesting zarabiasz 4 $ za każdy pięciominutowy test, 10 $ za każdy 20-minutowy test i od 30 do 120 $ za rozmowy na żywo.

Freelancing jako analityk badań rynkowych zapewnia najwyższą pozycję. Typowym zadaniem mogłoby być praca dla nie-fiction autora, aby gromadzić informacje wokół określonego tematu.

Dowiedz się więcej: Jak zapłacić za wyszukiwanie w Internecie.

Najlepsze FAQ pracy online

Ile prac internetowych z prac domowych płacą rocznie? Kiedy pracujesz z domu, zazwyczaj (ale nie zawsze) będziesz klasyfikowany jako niezależny wykonawca. Oznacza to, że pracujesz na godzinę lub na podstawie projektu, zamiast na set rocznego wynagrodzenia. W rezultacie roczne zyski mogą różnić się szeroko w oparciu o szereg czynników. Jeśli jesteś zorganizowany, zmotywowany i wydajny, często możesz zarobić więcej pieniędzy za tę samą ilość pracy w porównaniu z bardziej tradycyjnym środowiskiem.

Ale po stronie flip, jeśli jesteś kimś, kto uważa, że trudno jest pozostać skoncentrowany i ma tendencję do wybrzeża przez cały dzień, możesz w końcu robić znacznie mniej. To dlatego, że jako freelancer lub wykonawca otrzymasz tylko wynagrodzenie za pracę, którą faktycznie wykonujesz. Bycie w domu może być nieprzyjemne, a łatwo się skończyć tylko cztery opłacalne godziny po ośmiogodzinnym dniu roboczym.

Twój wynagrodzenie będzie również zależne od rodzaju kontraktów, które możesz wygrać. Będziesz zarabiać dużo więcej pieniędzy jako płatny menedżer mediów społecznościowych, niż będziesz robić zadania w zakresie wprowadzania danych online. Gdzie szukać pracy online? Jeśli próbujesz zostać zatrudniony na stanowisko w pełnym wymiarze godzin w firmie, rozpocznij wyszukiwanie pracy w FlexJobs – świetnym biurze pracy w celu znalezienia pracy na odległość. FlexJobs wyświetla każdą listę przed udostępnianiem jej kandydatom. To jest dobra rzecz, ponieważ badania firmy wykazały, że istnieje 53 listy pracy oszustów dla każdej legalnej pracy online!

Oprócz FlexJobs, Indeed jest kolejną tablicą roboczą, którą warto sprawdzić, ponieważ ma najpotężniejszy wyszukiwarka wśród stron internetowych listowania miejsc pracy. Jeśli szukasz niezależnego wykonawcy lub pracy freelance, witryny takie jak Upwork i Fiverr oferują liczbę prawnie uzasadnionych miejsc pracy online. Jakie są kwalifikacje, aby uzyskać pracę online z domu? Podobnie jak w przypadku każdej pracy, niezbędne kwalifikacje zależą od rodzaju pracy, którą szukasz. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli potrzebujesz certyfikatu, aby wykonać pracę osobiście, potrzebujesz również jednego, aby to zrobić online.

Jednak niektóre prace – takie jak wolne pisanie i edycja – mogą być łatwiejsze do uzyskania online, jeśli masz ograniczone doświadczenie w pracy. Na przykład, podczas gdy niewiele gazet zatrudnia dziennikarza, który ma zero szkoleń, jest to dość łatwe, aby uzyskać stopę jako pisarz treści dla bloga lub strony internetowej.

Jak uzyskać pracę w Internecie z niewielką lub bez doświadczenia

Istnieje wiele rzeczy, które muszą się zdarzyć, aby zniszczyć jedną z możliwości podkreślonych tutaj. Dlatego stworzyliśmy cztery głębokie przewodniki, których celem jest dawanie największej szansy na budowanie udanej kariery zawodowej w domu.

Skorzystaj z poniższych zasobów, aby pomóc zlokalizować swoją idealną pracę online.

*Zbieraliśmy dane z różnych źródeł, aby określić stawki godzinowe, w tym amerykańskie biuro statystyki pracy, Glassdoor i Payscale.

Podziel Się


Leave a Reply

Your email address will not be published.