Promocje i kłopoty z inwestowaniem w dziedzictwo wielojęzyczne

Promocje i kłopoty z inwestowaniem w dziedzictwo wielojęzyczne

Wiele osób decyduje, że chcą zainwestować w nieruchomości, ale nie są pewne, gdzie zacząć. Pierwszym logicznym krokiem, dla wielu inwestorów, jest zakup nieruchomości wielowymiarowych. Inwestowanie w nieruchomości jest popularną formą inwestycji w nieruchomości, ponieważ jest to klasa aktywów, którą większość ludzi może zrozumieć, wynajmując mieszkanie lub wcześniej posiadając dom.

Ludzie mogą zrozumieć podstawy: każda jednostka musi mieć funkcjonującą kuchnię, łazienkę i pewną kombinację sypialni i przestrzeni mieszkalnej. Wypożyczalnia zwykle odbywa się na miesięcznych lub rocznych wypożyczalniach za pomocą prostych, prostych papierów.

Krótko mówiąc, dla tłumów zakup nieruchomości wielowymiarowych jest o wiele mniej skomplikowany niż inwestowanie domy opole w przestrzeń biurową, detaliczną, hotelową i inne klasy aktywów. Jest to świetny sposób, aby zacząć od komercyjnych inwestycji nieruchomości.

Ale aby być pewnym, nawet wielowymiarowe inwestycje w nieruchomości nie są dla słabości serca. Z pewnością nastąpią wyzwania dla inwestorów. Tutaj znajduje się przewodnik Trion Properties do korzyści i zaniedbania inwestycji wielojęzycznych nieruchomości.

Czym jest nieruchomość wielowymiarowa?

Wielomielna nieruchomość to każda nieruchomość posiadająca więcej niż jedną jednostkę. Najmniejszymi wielowymiarowymi właściwościami są dupleksy, znane jako „dwóch rodzin” w niektórych częściach kraju. Trójkąt i czterokąt są następnym krokiem w górę, z trzema i czterema jednostkami, odpowiednio.

Dwie do czterech jednostek wielowarstwowych nieruchomości są doskonałym sposobem, aby pierwszy raz inwestorzy wkładać nogi do wód nieruchomości wynajmu, ponieważ są one zwykle finansowane przez banki w taki sam sposób jak domy pojedynczych rodzin. Wielu inwestorów zacznie od właściciela zajmującego niewielką wielowymiarową nieruchomość. Innymi słowy, będą mieszkać w jednej jednostce i wynająć inną(s). Istnieje wiele korzyści, aby to zrobić.

Na przykład posiadane przez właściciela nieruchomości mają tendencję do kwalifikowania się do bardziej korzystnego finansowania z niższymi stopami procentowymi i mniej niż spłata. Żyjąc na miejscu, inwestor może łatwiej zarządzać nieruchomością. Większość z nich może nawet samodzielnie zarządzać. To może zaoszczędzić setki dolarów miesięcznie na opłatach za zarządzanie nieruchomościami. Czasami inwestor kupi nieruchomość wielofunkcyjną bez posiadania przez właściciela lub zatrudnienia menedżera nieruchomości, co może sprawić, że zarządzanie będzie bardziej intensywne, ponieważ wymaga od właściciela odwiedzenia jednostki w osobie w celu dokonania wniosków o naprawy i konserwację.

Większe nieruchomości wielofunkcyjne, te z pięcioma lub więcej jednostek, zaczynają spadać do kategorii „komercyjnej nieruchomości”. Właściwości z 5+ jednostek zwykle kwalifikują się do innego rodzaju finansowania, co jest zazwyczaj droższe niż nieruchomości, które są uważane za ściśle mieszkalne.

Większość rodzin może nadal rozwijać się na setki, a nawet tysiące jednostek. Duże kompleksy mieszkalne, na przykład, i wysokie budynki mieszkalne to inne przykłady wielowymiarowej nieruchomości. Czasami wieloma rodzinami majątek będzie cater do określonego demografii, takich jak studenci lub osoby starsze, ale nie zawsze tak jest. Większość właściwości wielowymiarowych jest agnostyczna do demografii (poza cateringem do ogólnej demografii lokalnej).


Leave a Reply

Your email address will not be published.